Центр "Маргаритка ® Центр "Маргаритка ®
Для женщины, мамы, любимой - совершенствуемся вместе!
 
АльбомАльбом  FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Як на Світі стало більше однією Терезою)))

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов/Рассказы о родах
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
illonka22





*: 30 августа 2010, 10:12
Сообщения: 1

СообщениеДобавлено: 30 августа 2010, 10:38    Заголовок сообщения: Як на Світі стало більше однією Терезою))) Ответить с цитатой

ПОЛОГИ У БУДИНКУ №2, лікар Оксана Мельник
Хочу теж поділитися розповіддю про наші пологи.
По відгуках в і-неті попередньо вирішили народжувати у 2-му пологовому. Планували поспілкуватися з кількома лікарями. Знайомі, які народжували у 2006 р. порадили Мельник Оксану Василівну. І після першої розмови ми вже іншого лікаря не шукали.
І вже тепер, коли наша доня з нами, можна тільки подякувати Провидінню що все так склалося.
Перейми почались вдома о 3-й ранку 20 червня. Після дзвінка лікарю ми зустрілись через годину в пологовому, вже було відкриття 3 см. Пологи були парні. Ми з чоловіком були весь час разом в індивідуальному родзалі. Ніяких «страхалок»-крісел не було, народжували на ліжку-трансформері.Також я не бачила ніяких інструментів, що психологічно було теж важливо. Дитинка народилась о 10-45. Після чого наклали шви (безболісно, до речі, можна було спокійно розмовляти) та віддали нам плаценту. І залишили нашу маленьку сімейку на кілька годин усвідомити подію та побути разом. У тому ж родзалі ми зразу пили чай та милувались дочкою. Потім перевели в інд.палату, де через 3 години я вже приймала душ, обідала і звичайно писала смс та телефонувала всім підряд. Все відбулось швидко і якось навіть спокійно.
Всі дні післяпологового перебування Оксана Василівна відвідувала мене регулярно, давала поради по годуванню, харчуванню, реабілітації і т.д. Решта персоналу теж ок, стерильність умов, хороша душова.
Через 3 дні ми були вдома і почалося нове життя, левову частку якого поки що займає наша Тереза.
Всім, для кого актуальне питання вибору лікаря, варто було б звернути увагу на все вищезгадане.
Крім читання відгуків нам дуже важливо було безпосередньо поспілкуватися з лікарем, відчути чи спокійно і надійно нам у його присутності,чи отримуємо відповіді на всі хвилюючі питання. Також телефонували у б.я. час, і завжди!!!!! лікар була на звязку.
Від душі бажаємо усім вдалого вибору лікаря та пологового, природньо народити свою крихітку і ростити її в любові.
А лікарю Мельник Оксані Василівні безмежно вдячні за здорову донечку Терезку , професійне та чуйне людське відношення і за те, що пологи пройшли максимально природньо,без моральних,фізичних травм, у класній, не «совковій» атмосфері і народження другої дитинки буде бажаним та без страху.

Іллона, Київ
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Магали
ученица Ордена Любви




*: 12 ноября 2008, 12:12
Сообщения: 3540
Откуда: Киев, Оболонь

СообщениеДобавлено: 30 августа 2010, 11:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Илона, спасибо за интересный рассказ о Ваших родах!
Поздравляем Вашу семью с пополнением, а Терезу с успешным рождением!
_________________
Я - счастлива!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Лидия





*: 30 января 2010, 11:24
Сообщения: 979
Откуда: Киев, Виноградарь

СообщениеДобавлено: 30 августа 2010, 19:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Поздравляю с рождением Терезы!!!



Мы тоже родились с помощью Оксаны Васильевны. Я в нее просто по-человечески влюбиласьSmile))) Внимательнейший врач! А с каким удовольствием мы встретились через месяц после родов. Я к ней на остмотр приезжалаSmile)))Проболтали минут 40. И дольше бы болтали, только ее на операцию выдернули. Золотая женщина!!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов/Рассказы о родах
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах