Главная/Новость дня/Новости 2016-1/Сучасні стилі в дизайні

 

Тренинги для женщин

Отношения, имидж, карьера

Корпоративные тренинги

Upgrade успеха

Консультация психолога онлайн, скайп консультации

Scape-консультации, психолог-online

Супервизия для психологов и тренеров

Площадка для супервизии и практики

Трансформационные игры

Зеркало жизни, барьеров и источников силы

Мак - сессии и игры

Метафорические ассоциативные карты - высвобождение бессознательного

Консультация психолога

Детский, взрослый, семейный

Микрокинезитерапия

Диагностика лечение обучение

Курсы для беременных киев

Полная подготовка к родам, экспресс-курс, индивидуальные занятия

Курсы онлайн

Инструкции и практика

Моя беременность

Зачатие, беременность, роды

Детская

Здоровье, уход, питание, развитие

Семья и женщина

Религия, красота, здоровье, рецепты

Аудиосказки

Послушай сказки у нас на сайте

Подушки для кормления купить киев

Лучшие качество и цена

Новость дня

Многоразовые подгузники

Экоподгузники

Тренеры

Наши тренеры

 

Карта

Форум

Общение + консультации специалистов

Параллельные миры

Наши друзья и партнёры

Галерея

Фотосессии пузиков и деток

Рекламодателям и партнёрам

Разместить рекламу, кнопку, баннер

 

Слингобусы

Slingotkan

 

Сучасні стилі в дизайні

Сучасні стилі включають в себе хай-тек, кантрі, еко-стиль, англійський стиль, арт-повірити, мінімалізм, етнічний, фьюжн, поп-арт, різні авторські стилі та ін. Нерідко дизайнери в інтер'єрі поєднують елементи різних стилів і отримують індивідуальний, ні на що не схожий інтер'єр.

Хай тек

Повна назва стилю перекладається, як високі технології. Характерні риси стилю велика кількість металу, скла і пластика в інтер'єрі, яскраві кислотні кольори, відкриті комунікації та кріплення, підкреслена технічна маркування. Подивіться приклади дизайну квартир від київських дизайнерів. Це стиль останніх технічних досягнень і основна увага приділяється саме їм. Технологічний, функціональний, але досить холодний, роботизований  

Кантрі

Стиль виник в Америці на початку минулого століття. Назва перекладається, як передмістя, сільська місцевість. Стиль по-домашньому затишний, свідомо орієнтований на добрі старі часи. В рамках цього стилю застосовуються екологічні матеріали дерево, грубий камінь, кераміка і складні кольору природного гами

Етнічний східний

Найчастіше під етнічним розуміють стиль Африки, Індії, Марокко, Індонезії, Китаю. Стилістичні особливості залежать від обраної країни. До загальних рис можна віднести насичену колірну гаму, велика кількість національних предметів меблів, аксесуарів і символіки, в тому числі предмети ручної роботи. Якщо мова йде про Індію в інтер'єрі повинно бути різьблене дерево, зображення слонів, сарі. Якщо обрана тема Марокко, то будуть присутні насичені кольори, розпис, вітражні світильники. Китай - зображення драконів, характерна розпис, чорний і червоний, блакитний кольори - золотий декор. Європейцеві жити в такому будинку постійно - важкувато, а для розважальних громадських приміщень це чудовий вибір.  

Мінімалізм

Головний принцип нічого зайвого. Простір організовується гранично лаконічно, функціонально, використовуються прості геометричні форми, великі поверхні заливаються одним кольором. Кольорове рішення може бути простим аж до монохромного. Проте в обробці використовуються тільки дорогі, якісні матеріали.  

Фьюжн

Перекладається як злиття, сплав. В основі стилю поєднання не поєднаного. Стиль кілька анархічний, шокуючий, несподіваний, але, як не дивно досить комфортний. Можливо, за рахунок використання природних натуральних матеріалів, застосованих незвичайним чином.   Поп-арт     Термін поп-арт перекладається, як популярне мистецтво. Інтер'єр-іграшка, інтер'єр - комікс - так можна охарактеризувати цей стиль. Кімната Барбі в пронизливо-рожевому кольорі, меблі у вигляді автомобілів і портрети Мерилін Монро допомагають уявити подібний інтер'єр.  

Лофт    

Лофт означає горище. Стиль народився в процесі пристосування для житла старих фабрик, горищ та інших спочатку нежитлових приміщень. Характерні риси стилю студійна планування з мінімумом внутрішніх перегородок, поєднання відновленого статі або старої цегляної кладки з ультрасучасної побутовою технікою і величезними диванами, прямі чіткі форми, графічність елементів. Стиль підходить енергійним людям, що цінують комфорт, функціональність і великі світлі простору.

 

поделиться с друзьями

 

Добавить комментарий

  •  
 
 

© Маргаритка ® 2008-2018 Яндекс.Метрика